Beykent Üniversitesi 30 öğretim üyesi alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
46 kez görüntülendi
Öğr. Gör. İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından
Üniversitemize  2547  sayılı  Yükseköğretim Kanunu  ile "Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği” hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük   hakları   yönünden   4857   sayılı   İş   Kanunu   hükümlerine   tabi   Meslek   Yüksekokulu, Mühendislik  -  Mimarlık  Fakültesi,  Sağlık  Bilimleri  Yüksekokulu  İktisadi  ve  İdari  Bilimler Fakültesi,  Güzel  Sanatlar  Fakültesi,  Tıp  Fakültesi,  Diş  Hekimliği  Fakültesi,  bünyesine  çeşitli alanlarda; 30 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.


Profesör kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt  dışından  alınan  diplomalar  için  denklik  belgesi)  ile  doçentlik  belgesi,  bilimsel  yayın  ve çalışmalarını  kapsayan  dosyasını  (6  takım)  halinde  ve  6698  sayılı  Kişisel  Verilerin  Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.

Doçent  kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü  belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt  dışından  alınan  diplomalar  için  denklik  belgesi)  ile  doçentlik  belgesi,  bilimsel  yayın  ve çalışmalarını  kapsayan  dosyasını  (4  takım)  halinde  ve  6698  sayılı  Kişisel  Verilerin  Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.

Doktor  Öğretim  Üyesi  kadrosuna  başvuracakların,  başvuruda  bulunduğu  fakülte  ve bölümü  belirten  bir  dilekçenin  ekinde,  YÖK  formatlı  özgeçmiş,  öğrenim  durumunu  gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını  kapsayan  dosyasını  (4  takım)  halinde  ve  6698  sayılı  Kişisel  Verilerin  Korunması Mevzuatı Uyarınca Akademik Personel Adayı Açık Rıza Metnini vermeleri gerekmektedir.

Başvurular  bu  ilanın  Resmî  Gazete’de  yayım  tarihinden  itibaren  15  gün  içinde  T.C. Beykent  Üniversitesi  Yazı  İşleri  Müdürlüğü’ne  şahsen  veya  posta  aracılığı  ile  yapılabilir. Postadaki  gecikmeler  ve  eksik  belge  ile  yapılan  başvurular dikkate  alınmaz.  İnternet  üzerinden başvurular  kabul  edilmez.  Başvuru  için  gerekli  belgeler  ve  diğer  tamamlayıcı  bilgiler  ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.
 

Fakülte / Yüksekokul /
Enstitü
Bölüm / Program / Anabilim DalıKadro SayısıKadro UnvanıUzmanlık Alanı
Meslek YüksekokuluOrtopedik Protez ve
Ortez
1ProfesörOrtopedi ve Travmatoloji
Patoloji Laboratuvar Teknikleri1Doktor Öğretim
Üyesi
Histoloji-Embriyoloji
Mühendislik- Mimarlık FakültesiBilgisayar Mühendisliği1ProfesörBilgisayar Mühendisliği, Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, Yazılım
Mühendisliği, Enformatik
2DoçentBilgisayar Mühendisliği, Hesaplamalı Bilim ve Mühendislik, Yazılım
Mühendisliği, Enformatik
Elektronik ve
Haberleşme Mühendisliği
1DoçentElektronik ve Haberleşme
Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Fizik
Sağlık Bilimleri YüksekokuluSağlık Yönetimi2DoçentHastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi
Hemşirelik1Doktor Öğretim ÜyesiHemşirelikte Yönetim
İktisadi ve İdari Bilimler FakültesiYönetim Bilişim Sistemleri2DoçentYönetim Bilişim Sistemleri, Bilişim Sistemleri, Sayısal Yöntemler, Yazılım Mühendisliği
Uluslararası Ticaret ve Finansman1Doktor
Öğretim Üyesi
İşletme Yönetimi
Güzel Sanatlar Fakültesiİletişim ve Tasarımı1DoçentPlastik Sanatlar
Radyo, Televizyon ve Sinema1DoçentSinema
Tıp FakültesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları ABD3Doktor Öğretim ÜyesiÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Kadın Hastalıkları ve Doğum ABD1ProfesörKadın Hastalıkları ve Doğum
Anatomi ABD1Doktor
Öğretim Üyesi
Anatomi
Tıbbi Mikrobiyoloji ABD1Doktor Öğretim ÜyesiTıbbi Mikrobiyoloji
Tıbbi Farmakoloji ABD1Doktor Öğretim ÜyesiTıbbi Farmakoloji
Genel Cerrahi ABD2Doktor
Öğretim Üyesi
Genel Cerrahi
Çocuk Cerrahisi ABD1Doktor Öğretim ÜyesiÇocuk Cerrahisi
Tıp Tarihi ve Etik ABD1Doktor Öğretim ÜyesiTıp Tarihi ve Etik
Göğüs Hastalıkları ABD1Doktor
Öğretim Üyesi
Göğüs Hastalıkları
İç Hastalıkları ABD1Doktor Öğretim Üyesiİç Hastalıkları
Diş Hekimliği FakültesiOrtodonti ABD1ProfesörOrtodonti
1Doktor Öğretim ÜyesiOrtodonti
Pedodonti ABD1ProfesörPedodonti

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

...