Yalova Üniversitesi 18 öğretim üyesi alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
33 kez görüntülendi
Öğr. Gör. İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

Profesör  kadrosuna  başvuran  adaylar;  2547  sayılı  Yükseköğretim  Kanunu’nun  26.  maddesinde  belirtilen  şartlar  ile  başlıca  araştırma  eserlerini belirttikleri  başvuru  formlarına  onaylı  lisans,  yüksek  lisans,  doktora  ve  doçentlik  belgelerini,  varsa  yabancı  dil  belgelerini,  nüfus  cüzdan  suretlerini, özgeçmişlerini,  yayın  listelerini,  tebliğlerini,  bilimsel  çalışmalarını,  bilimsel  çalışmalarına  yapılan  atıfları,  eğitim-öğretim  faaliyetlerini  ve  1  adet fotoğraflarını kapsayan bir adet dosya ve bu dosyadaki belgeleri içeren 5 adet Flash Bellek ile Personel Daire Başkanlığı’na teslim etmeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuran adaylar; 2547 sayılı Kanun’un 7100 sayılı Kanunla değişik 24. maddesinde belirtilen şartlar ile Anabilim Dalı ve başlıca araştırma eserini belirttikleri başvuru formuna özgeçmişlerini, 1 adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, doçentlik belgelerini, yabancı dil sınavı başarı belgesi, bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan bir adet dosya ve bu dosyadaki belgeleri içeren 3 adet Flash Bellek ile Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuran adaylar; 2547 sayılı Kanun'un 7100 sayılı Kanunla değişik 23. maddesinde belirtilen şartlar ile Anabilim Dalı  ve  araştırma  eserlerini  belirttikleri  başvuru  formuna  yüksek  lisans/sanatta  yeterlilik,  doktora  ve  varsa  Yabancı  Dil  belgelerini,  bilimsel  yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı sureti ve 1 adet fotoğrafı kapsayan bir adet dosya ve bu dosyadaki belgeleri içeren 3 adet Flash Bellek ile kadro ilanının verildiği ilgili birime teslim etmeleri gerekmektedir.

BİRİMİBÖLÜMÜANABİLİM DALI/PROGRAMÜNVANIDERECESİADEDİARANAN NİTELİKLER
Mühendislik
Fakültesi
Bilgisayar
Mühendisliği
Siber Güvenlik ABD.Dr.Öğr.
Üyesi
41Nesnelerin İnterneti alanında çalışmaları
olmak.
Mühendislik
Fakültesi
Bilgisayar
Mühendisliği
Bilgisayar Yazılımı
ABD.
Dr.Öğr.
Üyesi
51Nesnelerin interneti alanında çalışmaları
olmak.
Mühendislik FakültesiElektrik Elektronik
Mühendisliği
Elektrik Elektronik Müh.ABD.Dr.Öğr. Üyesi41İleri Fonksiyonel Malzeme ve Enerjik Malzeme Teknolojileri alanında çalışmaları
olmak.
Mühendislik FakültesiPolimer
Malzeme Mühendisliği
Polimer Malzeme Mühendisliği ABD.Profesör11Polimer bilimi alanında Doçentliğini almış olmak.
İnsan ve Toplum
Bilimleri Fakültesi
PsikolojiSosyal Psikoloji ABD.Dr.Öğr. Üyesi41Psikoloji alanında çalışmaları olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri
Fakültesi
PsikolojiUygulamalı Psikoloji ABD.Dr.Öğr. Üyesi41Psikoloji alanında çalışmaları olmak.
İnsan ve Toplum
Bilimleri Fakültesi
PsikolojiGelişim Psikoloji ABD.Dr.Öğr. Üyesi41Psikoloji alanında çalışmaları olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri
Fakültesi
Sosyal HizmetSosyal Hizmet ABD.Doçent11Sosyoloji alanında doçentliğini almış ve bu alanda çalışmaları olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri
Fakültesi
TarihOrtaçağ Tarihi ABD.Dr.Öğr. Üyesi51Ortaçağ Tarihi alanında doktora yapmış ve bu alanda çalışmaları olmak.
İnsan ve Toplum
Bilimleri Fakültesi
TarihYakın Çağ Tarihi ABD.Profesör11Yakınçağ Tarihi alanında çalışmaları olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri FakültesiTarihYakın Çağ Tarihi ABD.Dr.Öğr. Üyesi41Yakınçağ Tarihi alanında doktora yapmış ve bu alanda çalışmaları olmak.
İnsan ve Toplum Bilimleri FakültesiTarihYeni Çağ Tarihi ABD.Doçent11Yeniçağ Tarihi alanında doçentliğini almış ve bu alanda çalışmaları olmak.
İslami İlimler FakültesiTemel İslam BilimleriKur’an-ı Kerim Okuma ve Kıraat İlmi ABD.Profesör11Doçentliğini “Kıraat” alanında almış olmak. YDS, YÖK Dil ya da eşdeğerliliği kabul edilen sınavların birisinden en az 80 Arapça dil puanı almış olmak.
Mühendislik Fakültesiİnşaat Mühendisliğiİnşaat Mühendisliği ABD.Dr.Öğr. Üyesi41İnşaat Mühendisliği lisans mezunu olmak, İnşaat Mühendisliği alanında yüksek lisans ve doktora yapmış olmak. Kompozit kaplamalarda mekaniktik-ampirik çalışma yapmış olmak.
Sanat Tasarım Fakültesiİç Mimarlıkİç Mimarlık ASD.Dr.Öğr. Üyesi51İç Mimarlık Bölümü Lisans mezunu olmak, İç Mimarlık Bölümünde Yüksek lisans ve doktora veya Sanatta Yeterliliğini yapmış olmak. İç mimarlıkta sürdürülebilir tasarım
konusunda çalışmaları olmak.
Sanat Tasarım FakültesiResimResim ASD.Profesör11Plastik Sanatlar alanında doçentliğini almış
olmak. Resim sanatında teknik uygulamalar ve yöntemler ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
Sanat Tasarım FakültesiResimResim ASD.Dr.Öğr. Üyesi41Resim alanında Yüksek Lisans ve Sanatta Yeterlik veya Doktora yapmış olmak. Resim sanatında yeniden üretim ve dijital teknoloji alanında çalışmaları olmak.
Sanat Tasarım FakültesiResimResim ASD.Dr.Öğr. Üyesi41Resim alanında Yüksek Lisans ve Doktora veya Sanatta Yeterlik yapmış olmak. Göç ve güncel sanat konularında çalışmalar yapmış olmak.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 66 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 44 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 72 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 42 kez görüntülendi
...