Tarsus Üniversitesi 2 öğretim görevlisi alacak - Akademik Ofis
0 beğenilme 0 beğenilmeme
49 kez görüntülendi
Öğr. Gör. İlanları kategorisinde (6.3k puan) tarafından

GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR:
1) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
2)  2547  sayılı  Yükseköğretim  Kanunu  ve  “Öğretim  Üyesi  Dışındaki  Öğretim  Elemanı  Kadrolarına  Yapılacak  Atamalarda  Uygulanacak  Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik”te yer alan genel ve özel koşulları taşıyor olmak.

MÜRACAAT EDECEK ADAYLARDAN İSTENEN BELGELER:
1) Başvuru Formu (Üniversitemiz Web Sayfasında Duyurular Alanında)
2) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi,
3) Özgeçmiş,
4) Lisans/Lisansüstü diplomaların veya  Geçici mezuniyet belgelerinin onaylı sureti veya e-Devlet çıktısı (Yabancı öğretim kurumu  mezunlarının diplomalarının Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca, doktora için Üniversitelerarası Kurulca denkliğini gösterir belge),
5)  Lisans Transkripti  onaylı  sureti  veya  e-Devlet  çıktısı  (Lisans mezuniyet  puanının  hesaplanmasında  YÖK’ün yayınlamış  olduğu  4’lük  ve  5’lik sistemin 100’lük Sistemde Eşdeğerliliği tabloları dikkate alınacaktır),
6) Merkezi Sınav (ALES) Belgesi (Son 5 yıl),
a. Öğretim Görevlisi kadrosuna başvuran adayın, lisans mezuniyeti hangi alanda ise o alandaki ALES puan türü ya da ilan edilen bölüm/anabilim dalı/program hangi alandan öğrenci alıyorsa o alandaki ALES puan türü kullanılacaktır.
7) 2 Adet vesikalık fotoğraf (son altı ay içinde çekilmiş olmalı),
8) Yabancı Dil Belgesi (YÖKDİL, YDS, KPDS, ÜDS ve ÖSYM tarafından yayımlanan güncel eş değerlik duyurusunda belirtilen diğer yabancı dil belgeleri geçerli olacaktır. Belge üzerindeki geçerlilik tarihi varsa bu tarih esas alınacaktır.)

NOT:
1)  Başvurular  şahsen  veya  posta  yoluyla  ilan  metninde  belirtilen  başvuru  yerlerine  yapılacaktır.  İlan  edilen  kadrolardan  sadece  birine  müracaat edilecektir.  Birden  fazla  kadroya  başvuru  yapanların  başvurusu  geçersiz  sayılacaktır.  Eksik  belgeli  başvurular  ile  posta  yoluyla  yapılan  başvurularda 06.01.2021 mesai bitiminden sonra Üniversitemize ulaşacak başvurular dikkate alınmayacaktır.
2) İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunarak atanmaya hak kazanan adayların sınavları geçersiz sayılacak ve atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. 3) Adayların; e-Devlet üzerinden almış oldukları mezuniyet belgeleri ile öğrenim belgeleri karekodlu olması durumunda kabul edilecektir. e-Devlet haricinde alınmış mezuniyet ve öğrenim belgelerinin onaylı (ıslak imzalı ve mühürlü) olması gerekmektedir. Yurtdışından alınmış diplomaların Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca denkliğinin onaylandığını gösterir belgenin ibraz edilmesi zorunludur. (Aslı veya onaylı sureti) (Onaysız belge ve fotokopi kabul edilmeyecektir.)
 

SINAVBaşvuru TarihiSon Başvuru TarihiÖn Değerlendirme TarihiSınav Giriş TarihiSonuç Açıklama TarihiSonuçların Açıklanacağı Web AdresiAÇIKLAMA
TAKVİMİ23.12.202006.01.202108.01.202112.01.202113.01.2021www.tarsus.edu.trWeb sayfamızdaki duyurular tebliğ niteliği taşımaktadır. Ayrıca posta ile tebligat yapılmayacaktır.
İLAN NOBİRİMİBÖLÜMÜANA BİLİM DALI/PROGRAMKADRO UNVANIKADRO DERECEADETALESYABANCI DİLAÇIKLAMALARBAŞVURU YERİ
2020ÖG12RektörlükÖğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim)327050

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

Hoş geldiniz, Akademik Ofis sizelere sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Diğer web siteleri www.hakankor.com.tr www.sinavofisi.com

599 soru

1 cevap

2 yorum

8 kullanıcı

İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 45 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 42 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 48 kez görüntülendi
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 cevap 46 kez görüntülendi
...